5 טיפים להגנה על פרטי כרטיס האשראי שלך

בימינו השימוש בכרטיסי אשראי הוא אמצעי תשלום פופולרי יותר מתמיד. סקר אחד של TSYS מצא כי 40 אחוז מהאנשים מעדיפים לשלם בכרטיס אשראי, ואילו 35 אחוז מעדיפים כרטיסי חיוב ורק 11 אחוז במזומן. לאור הפופולריות ההולכת וגדלה של תשלום בכרטיס והירידה בפופולריות של מזומנים, אבטחת כרטיסי האשראי חשובה מתמיד. קל באופן מזעזע לגנבים לגנוב לך את המידע שלך, במיוחד אם לא נקטת בצעדים כדי להגן על עצמך מפיהם. למרבה המזל, על ידי שימוש בזהירות ובשכל הישר, אתה יכול להפחית את הסיכויים שלך להיות קורבן להונאת כרטיסי אשראי.

 

נקוט בזהירות

הצעד הראשון להגנה על פרטי כרטיס האשראי שלך הוא הגנה על הכרטיס הפיזי. חלק ממשתמשי כרטיסי האשראי די זהירים איתם, נושאים אותם משוחררים בתיק או בכיס ללא אבטחת ארנק. זה לא חכם כי זה מקל על ההפסד הרבה יותר, ומעניק למישהו את פשע ההזדמנויות המושלם כשאתה מפיל אותו ברחוב. שמור על הארנק שלך מאובטח בתיק כדי למנוע בעיה זו. 

 

שמור על הדואר שלך

גנבי כרטיסי אשראי אינם חייבים להיות הייטק על מאמציהם; אם הם מיירטים את הדואר שלך, יש להם את כל מה שהם צריכים כדי לגשת למידע כרטיס האשראי שלך. אם תיבת הדואר הביתית שלך משאירה את הדואר שלך פתוח לגנבים, שקול לשלוח כרטיסי אשראי חדשים לתיבת דואר או למקום עבודתך. אם אתם מתכננים לצאת מהעיר, וודאו שמישהו שאתם יכולים לסמוך עליו יוכל לאסוף את הדואר שלכם עבורכם. בנוסף, דאג להיפטר מכל הצהרות כרטיס האשראי בצורה בטוחה, שכן לעתים קרובות גנבים מריחים באשפה כדי למצוא מידע שיעזור להם לגשת לחשבונך ולגנוב את זהותך. גרוס הצהרות של כרטיס אשראי לפני שאתה זורק אותם.

 

אל תשתף יתר על המידה

בימים אלה, לא רק סלבריטאים מנהלים חיים ציבוריים מאוד; עם כניסת המדיה החברתית, לאנשים יש מידע על עצמם נגיש בלחיצת כפתור. למרבה הצער, זה מקל מאי פעם על עבריינים לדעת מספיק עליך לגשת למידע כרטיס האשראי שלך. נוכלים רבים משערים את שאלות האבטחה או הסיסמאות שלכם ממידע שהוצאתם ברשת, אז היזהרו ממה שאתם מפרסמים. חשוב על הסיסמאות שלך ועל שאלות האבטחה והאם התשובות נגישות באופן מקוון בקלות.

 

השקיעו בארנק חוסם RFID

למרבה הצער, גנבים ניצלו את הפופולריות של כרטיסי האשראי במלואם על ידי אימוץ טכנולוגיית RFID. בעזרת סורק, פושעים אלה יכולים לרכוש את פרטי כרטיס האשראי שלך מבלי לגעת בארנק שלך. למרבה המזל, אנו מציעים מגוון ארנקים חוסמי RFID שיגנו על המידע שלך מפני טכנולוגיה זו. כאשר אתה משתמש בארנק חוסם RFID, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה עושה כל שביכולתך כדי להגן על כרטיס האשראי שלך מפני הונאה. 

דילוג לתוכן