אלטרנטיבות זולות למלונות שהם נוחים ונקיים

למעשה הטעות של מטיילים היא הגבלת עצמם למלונות לאירוח. זה לא רק מדמם את התקציב שלך, אלא מונע ממך לחוות מגוון של חלופות מעניינות. רבים מהם ייחודיים, ללא רבב ואף יכולים להוות את גולת הכותרת של כל הטיול שלך!

 

עם עלייה במספר מקומות הלינה שאינם במלונות, המומחים של אתר https://hoteldeal.co.il/ חושבים שהגיע הזמן לסכם אותם. להלן חלופות זולות לבתי מלון שיש לקחת בחשבון בחופשה הבאה שלך.

 

  1. השכרת דירות 

אי אפשר להגיד את זה מספיק – AirBNB שינתה את המשחק לנסיעות (בין אם אתה רוצה דירה משלך, חדר פרטי או ערסל לנמנם, AirBNB מציעה מגוון עצום של אפשרויות במחירים סבירים. אם אתה שניים או יותר אנשים, לרוב זה זול יותר מאשר במעונות אכסניות – תקלה מבורכת כאשר אתה רק צריך קצת מקום.

 

  1. דיור אקדמי

מבקרים בעיר או בעיר עם אוניברסיטה? בדוק אם מעונות מקומיים מקומיים משכירים את חדריהם למטיילים. לרוב זה מוצע בקיץ, בהפסקות טווח או בסופי שבוע כאשר חדרי מעונות עשויים להיות פנויים.

 

  1. דיור דתי

מנזרים, מקדשים, בתי כנסת ועוד יכולים כולם להציע לינה במחירים זולים, או אפילו בחינם. תופס ברור הוא שאתה חייב לכבד את כל הכללים הקיימים, כגון אין אלכוהול באתר. ייתכן שיהיה עליך להיות קשור לדת (קבע זאת מראש).

 

אתה יכול למצוא דיור דתי על ידי בקשת מקומיים בפלטפורמה כמו TripAdvisor, חיפוש בגוגל בעיר העניין שלך (למשל "דיור דתי בעיר ______"). או בדיקת רישום מדריכים כמו זה.

 

  1. בתי סירות

מבקרים ביעד שיש בו נהרות, תעלות או נגיעות באגמים או באוקיינוס? שקול לבדוק אם יש אפשרויות לשהות בסירה לביקור שלך. כל דבר, החל ביאכטה מהודרת ועד סיירת צנועה עם תא נוסעים, יכול להיות על השולחנות.

 

שהות בסירות פופולריות במקומות על שפת המים או התעלות, כמו איטליה, הולנד, אוסטרליה, צרפת ועוד. אם יש לך רישיון שייט, תוכל לשכור סירה לביקורך. אירוח ביתי או גלישת ספות

רוצה להישאר אצל מקומי ולקבל חווית טיול אותנטית, עבור חלקיק מהמחיר? אירוח ביתי יכול להציע הזדמנות סוחפת לראות מקום חדש. זכור עם אפשרות זו מקובל באדיבות ליצור איתה אינטראקציה ולהכיר את המארח שלך. אם אתה יכול, זו גם מחווה אדיבה להביא מתנה קטנה או מזכרת ממדינתך.

 

  1. חלקי זמן והשכרת דירות נופש

אפשר ליהנות מהחוויה של חלק או בית נופש ללא בעלות על ידי השכרה של מישהו אחר כשהוא פנוי. זה יכול להיות מסלול חסכוני, במיוחד אם אתם נוסעים כקבוצה או ביעד יקר. התנדבות

התנדבות היא דרך מצוינת להחזיר לקהילה ולחוות חוויה מקומית סוחפת. חשוב להתנדב מהסיבות הנכונות (כלומר מכיוון שאתה תומך במטרה, לא רק לשם "לינה חינם"). היו זהירים בעת בחירת תוכנית, מכיוון שחלקם גורמים יותר נזק מתועלת על ידי יצירת תלות בסיוע חוץ, בניגוד למתן כישורים ("למד אדם לדוג"!).

 

  1. עבודה בחו"ל בחוות, ספינות שייט ועוד

מוכנים ללכלך את הידיים בתמורה למקום לישון? גישה זו פועלת היטב לטיולים ארוכים יותר (למשל כמה שבועות או יותר), אך יכולה לספק הזדמנויות ייחודיות לעבודה על יאכטות, כרמים, מבשלות בירה, חוות מקומיות ועוד. אתה יכול אפילו לעבוד על ספינת שייט כדי להרוויח את המשמורת שלך ולקבל כסף נוסף.

 

לכל סעיף במאמר זה תוכלו לחסוך כסף על ידי שימוש בקוד מבצע לבוקינג.

דילוג לתוכן