יצירת פינת יוגה בבית באמצעות פרגולה

לחץ פוגע בשלומו של האדם. זה אולי לא נראה ככה בהתחלה כי אתם לא יכולים לראות את המתח במו עיניכם, אבל כשחיים איתו למשך תקופות ארוכות יכולות להיות השפעות הרסניות על הגוף והנפש. למרבה הצער, לא הרבה אנשים מבינים זאת.

 

להרפות מהמתח זה לא קל; למעשה, זה כנראה אחד הדברים המאתגרים ביותר שאדם צריך ללמוד לעשות. אך גם לאחר שניסו כמיטב יכולתם, אנשים רבים לא מפסיקים לדאוג ופוגעים בבריאותם תוך כדי. עבור אנשים שנוטים ללחץ שכזה, פינה מרגיעה ליוגה יכולה לחולל עולם של הבדל עבורם. וכאן פרגולה יכולה לעזור מאוד.

 

פרגולות אינן רק מבנים חיצוניים המתאימים לארוחות ערב ומסיבות. הם יכולים להיות שימושיים באותה מידה לזמן לבד לעצמכם. אם תקבעו אותם נכון ותעצבו אותם היטב, תוכלו להכין פינת יוגה מרגיעה בבית 24/7. וזה לא אומר שתצטרכו לוותר על מפגשים בחיק הטבע; אתם עדיין יכולים לקבל את אלה אבל במהלך היום עצבו את הפרגולה לסשן יוגה נחוץ.

ספא כפרי

אם אתם אוהבים להיות בסביבה טבעית או מרגישים שקרבה לאלמנטים אדמתיים יכולה להקל על החרדה שלכם, אתם צריכים ללכת על מערך כפרי. התקינו פרגולת עץ בחצר האחורית שלכם. עצבו אותה עם מטפסי זרדים וצמחים רב שנתיים כדי לשמור על הטבע קרוב אליכם במהלך היוגה. לקבלת אפקט נוסף, הציבו כלי מים / מזרקה באמצע הדק. ביצוע מתיחות ליד מקור מים זורמים תקל על החרדה שלכם בצורה משמעותית. גם אם תבחרו לא לעשות זאת, זה בסדר גמור. אבל אז רהטו את החלל בצורה כזו שתוכלו להוסיף אלמנטים מרגיעים אחרים כמו נרות ריחניים וקטורות. הציבו שולחן כפרי מתחת לפרגולה כדי לשמור על כלי היוגה שלכם. אתם יכולים גם לבחור לשים כסאות נוח כדי לגרום לאווירה חמה ומנחמת.

חדר שיקי

יש אנשים שחשים שלווה במרחבים נקיים וברורים; אם אתם גם מאלה, עליכם להתקין פרגולה מודרנית כדי ליצור ספא מלוטש למפגשי היוגה היומיומיים שלכם.

 

תוכלו לבחור את החומר הרצוי לפרגולה ולצבוע אותה בצבעים המרגיעים ביותר, כמו לבן. התקינו מתחתיה מרפסת שיש ומלאו את החלל בריהוט עכשוויים, כמו מיטות שיזוף או מושבי אהבה עגולים. אל תשכחו לשים שולחן קפה כדי להציב את הנרות והפרחים שלכם (אם אתם רוצים) וליצור אווירה שלווה.

 

פרגולות מודרניות בדרך כלל עובדות טוב עם וילונות שקופים, אז כדאי לכם לשקול להוסיף גם את אלה לחדר היוגה האופנתי שלכם.

 

 

אנו מקווים שתיהנו מהיתרונות שיש בפרגולה, החורגים מהאסתטיקה של המרחב החיצוני שלכם. צרו לעצמכם פינה להיטען בה ולהתאושש מהנטלים היומיומיים של החיים.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://solaris-ltd.co.il/

דילוג לתוכן