רעיונות לעיצוב פנים הבית – יצירת מראה מגובש

שואלים אותנו כל הזמן איך ליצור מראה עיצוב פנים שלא רק פרקטי, ומתפקד, אלא גם מגובש. ביצוע העבודה האסתטית עבור כל החלל שלך אינו מאתגר כמו שאתה עשוי לחשוב. ובאמת, זה מסתכם בהעדפה ובידיעה איך ליישם את מה שאתה אוהב למראה העיצובי הכללי שלך. אנחנו הולכים לחדד כמה מהטיפים המובילים שבהם תוכל להשתמש ליצירת עיצוב מגובש בבית שלך. פרסמנו כמה מהרעיונות הטובים ביותר לעיצוב פנים הבית – יצירת מראה מגובש כדי להוביל אותך לדרך – המשך לקרוא כדי ללמוד עוד!

מלאו את ביתכם באהבה

יצירת מראה מגובש לבית שלך מתחילה במילויו בפריטים שאתה אוהב – די קל, נכון? זהה מה מרגש אותך- האם יש צבע מסוים שאתה אוהב? או בד ספציפי שאליו אתה נמשך? התחזקות במה שאתה הכי אוהב יוצרת תחושה מגובשת מכיוון שהפריטים האלה יכולים לחרוג מהחללים. הביאו מראה מגובש באמצעות ריהוט סלון כמו כורסאות. לדוגמה- השתמש באותו זריקה שהיית עושה על הספה שלך בסלון דנבר ועל המיטה שלך. על ידי נטילת פריטים בסיסיים שאתה אוהב ושימוש בהם על פני חללים, אתה יוצר מראה מגובש ונוח.

לוח צבעים (לא רק על קירות אלא גם על אביזרים)

יצירת מראה מגובש מתחילה בבחירת צבעים. בחרו צבעים שמדברים אליכם, אבל גם אל תתחתנו עם האביזרים בחלל שלכם. יצירת אסתטיקה מגובשת מעניקה את עצמה לגמישות. שינוי האסתטיקה העיצובית לגאווה וזרימה עם החלל שלך, יוצר באופן טבעי עיצוב מגובש וגמיש. חשבו על נייטרליות- בחרו מתוך גווני צבע בהירים, אך התנסו גם בגווני מצב רוח. היצמדות לפלטת צבעים שבה הצבעים משחקים היטב מחדר לחדר תיצור את האסתטיקה המגובשת הזו שאנחנו הולכים עליה.

סגנון עיצוב

שקול מהו סגנון העיצוב שלך – האם אתה נשען לאווירה מודרנית? או שמא אסתטיקה עיצובית מסורתית מדברת אליכם? לדעת איזה סגנון עיצוב אתה מעדיף יעזור להזניק מראה מגובש. חשוב לשאת את הסגנון הזה בכל חללים בתוך הבית שלך. חזרה על האסתטיקה העיצובית לבחירתך תקדם זרימה מחדר לחדר – ומציעה תחושה מגובשת בתוך הבית שלך.

רְהִיטִים

הכרת סגנון העיצוב שלך תאפשר לך לבחור בדיוק את פריטי הריהוט הנכונים עבור הנוחות והפונקציונליות של הבית שלך. המשך סגנון הריהוט הזה בכל הבית שלך תיצור מראה מלוכד ללא מאמץ הקושר את כל החלל יחדיו. אם הסגנון שלך הוא מודרני של אמצע המאה, שקלו להציג אותו על ידי חזרה על קווים אלגנטיים וחלקים בעלי פרופיל נמוך לאורך כל הדרך.

רַצָפוּת

שום דבר לא מפרק חלל יותר מאשר ריצוף שונה בין חללים בתוך הבית. היצמד לאותו ריצוף יסוד כדי ליצור מראה מגובש. לדוגמה, עבור בתים עם מספר מפלסים, בקומה הראשונה צריך להיות ריצוף בסיס אחד. שטיח בחדר אחד, ורצפות עץ בחדר אחר יוצר מראה קטוע ומפורק. קשרו את החללים יחד עם בחירת ריצוף נוחה שמוסיפה חמימות ומרקם, כמו עץ.

דילוג לתוכן