כיצד לחסוך כסף באמצעות חיים ירוקים – חיסכון בחשמל, גז ועצים

לעשות כביסה ביעילות

לבחירות שתעשה בחדר הכביסה יכולה להיות השפעה משמעותית באופן מפתיע על צריכת האנרגיה שלך. לדוגמא, הפעלת מטען אחד גדול במכונת הכביסה שלך משתמשת בהרבה פחות אנרגיה מאשר שטיפת שני מטענים קטנים. על ידי שטיפה של עומסים מלאים בלבד תוכלו לחסוך גם באנרגיה וגם במים.

 

גם טמפרטורת המים חשובה. על פי חיסכון באנרגיה, אלא אם כן הבגדים שלך מלוכלכים מאוד, מים חמים או אפילו קרים יכולים לנקות אותם תוך חיסכון של כל האנרגיה שהיית משתמש במים חמים. פשוט מעבר ממים חמים לחמים יכול להפחית את צריכת האנרגיה של כל עומס לחצי.

 

כדי לחסוך עוד יותר בכביסה, שקול לייבש את הכביסה שלך על חבל כביסה. זה לגמרי בחינם, וזה נותן לך הזדמנות לצאת בחוץ וליהנות מאור השמש. אם אין לך זמן לייבוש קו, אתה עדיין יכול לחסוך באנרגיה על ידי שמירה על ניקיון מסנן המוך של המייבש והימנעות מייבוש יתר. חבל כביסה אפשר לרכוש בחנויות באינטרנט כמו KSP. לקבלת קוד קופון KSP לחצו כאן.

 

התקן לוחות סולאריים

הוספת פאנלים סולאריים לגג שלכם היא השקעה גדולה, אך יש בה פוטנציאל לחיסכון משמעותי. מידת המשמעות המדויקת תלויה בכמה גורמים, למשל היכן אתה גר, כמה אור שמש פוגע בגג שלך מדי יום, השימוש בחשמל הנוכחי שלך והעלות שלך לקוט"ש.

 

למרבה המזל, יש דרך קלה לעשות את המתמטיקה. פשוט בדקו מחשבון סולארי, כמו זה שבפרויקט סאנרוף. ענה על כמה שאלות פשוטות לגבי המיקום שלך ושימוש באנרגיה, והיא מעריכה את העלויות שלך למערך סולארי וכמה זה יכול לחסוך לך לאורך חייו. זה גם מראה כמה טונות מטריות זה יכול להתגלח מטביעת הרגל הפחמנית שלך.

 

מחשבון זה גורם לשווי של תמריצי מיסים פדרליים וממלכתיים והנחות בגין הפעלת שמש באזורכם. זה יכול גם להשוות את העלויות והיתרונות של קניית פאנלים סולאריים או החכרתם. עם חוזה שכירות, אינך הבעלים של הפאנלים הסולאריים. החברה מכסה את כל עלויות ההתקנה שלך או את רובן, ואז אתה משלם לחברה עבור הכוח שלך.

 

למשל, מחשבון Project Sunroof אמר לי שאני יכול לקנות מערך סולארי תמורת 10,000 דולר במזומן ולחסוך 9,000 $ במשך 20 שנה. קנייה באמצעות הלוואה תחסוך לי סכום כולל של 1,000 דולר בלבד, וליסינג למעשה ישאיר לי כ- 700 דולר יותר עניים.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/

דילוג לתוכן