דק, מבנה צל ועיצוב

לא כל הבתים נוצרו או תוכננו באופן זהה. לחלקם יש דק, בחלקם יש פטיו, ובאחרים יש חצרות אחוריות גדולות או מרפסות. אבל, לא משנה מה יש לבית שלכם מבחינת אזור טרקלין חיצוני, כדאי שתדעו שיש לכם מגוון אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב ולמראה שלו.

 

בתור התחלה, ניתן ליצור צל באזור הדק שלכם ולהפוך אותו לטרקלין נחמד שאתם ומשפחתכם יכולים ליהנות ממנו. מבני צל מוסיפים רמה של מעמד ועיצוב לדק, לפטיו או לחצר האחורית שלכם. אתם יכולים להשתמש בדברים כמו:

 

סוככי כבלים: אלה נהדרים מכיוון שתוכלו לשלוט בכמות האור שנכנסת (בדומה לתריסים, ניתן לפתוח ולסגור את לוחות הסוכך).

 

מפרשי צל: אלו אפשרויות מהנות שכמו מפרש של סירה, הן נייחות וניתנות לעיצוב כדי ליצור מראה ייחודי.

 

סוככים: אלו אפשרויות מבנה צל פרקטיות וקבועות. אלה מגיעים במגוון צבעים וסגנונות אותם תוכלו לבחור כדי להתאים לביתכם.

 

סוכך זרועות: אלה נהדרים מכיוון שניתן לסגור אותם כאשר הם לא בשימוש. אם זה יום מעונן ואתם לא רוצים את הסוכך פתוח, אתם יכולים פשוט לסגור אותו.

 

לכל מבנה צל יש את היתרונות שלו. מה שאתם תבחרו תלוי בטעם ובהעדפה שלכם. תכנון הצללה למרפסת שלכם דורש גם התאמת צבעים מסוימת. זכרו, בחרו במבנה צל שתוכלו להתאים גם לריהוט הגינה.

 

וזכרו, מבנה הסוכך או הצל שלכם לא חייב להיות מסורתי. אתם יכולים לעצב אותו בהתאמה אישית. חשבו על מבנים מעוקלים או מקושתים. או אפילו דברים כמו פרגולות. את המסגרת של מבנה הצל שלכם ניתן גם לייצר ולעצב בהתאמה אישית. פשוט בקשו מידע ממתקין הסוכך שלכם וראו כיצד תוכלו ליצור דק או חצר אחורית יפה. לקבלת רעיונות נוספים, עיינו באתר שלנו:

 

זכרו, מבנה הצל יכול להיות נקודת ההתחלה/מוקד של עיצוב הדק או הפטיו שלכם. באמצעות מבנה הצל כמסגרת הצבע והנושא של התוכנית שלכם, תוכלו ליצור דק שיש בו ספות, שולחנות ואפילו בורות אש (כל עוד זה לא מתחת למבנה הצל). כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בדמיון שלכם ולחשוב מחוץ לקופסה.

למידע נוסף על סוככים ומבני צל אחרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

דילוג לתוכן