דברים שלעולם לא כדאי לך לקנות באינטרנט

תוספי הרזיה

על פי מחקר של ארגון הבריאות העולמי שנערך על 14 מדינות אירופה, מערב אירופאים מוציאים יותר מ -14 מיליארד דולר בשנה על סמים לא חוקיים מזויפים, כאשר כמעט מחצית מהן הן תוספי הרזיה. בקיצור, התרחקו מהתוספים המקוונים.

 

טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא אחת הרכישות המשמעותיות ביותר שאדם עושה אי פעם (ואם יש לך מזל, תצטרך לקנות רק פעם אחת). למרות שזה עשוי להיות מפתה לרכוש את הטבעת באופן מקוון על מנת לחסוך זמן וכסף – שניהם תצטרכו לצורך תכנון חתונה – סביר להניח שתוכלו להונא על ידי קמעונאי מקוון לא מאומת. כדאי פשוט לעשות קניות בחנות תכשיטים.

 

טבעות נישואין

אותם כללים חלים על רכישות להקות חתונה. אלה טבעות שאתה הולך לענוד כל יום למשך שארית חייך. אז כדאי לקפוץ לרכב עם בן / בת הזוג שלך ולנסוע לתכשיטן כדי לנסות טבעות, לבחור את המועדף עליך ולגרום להם להתאים בדיוק.

 

שתייה

אלא אם כן אתה קונה אלכוהול בכמויות גדולות, קשה להצדיק את עלות המשלוח להזמנה מקוונת. וזה הימור טוב שיש חנות משקאות במרחק קצר מהבית שלך. בנוסף, מרבית בקבוקי המשקאות עשויים מזכוכית, ובכך הם נוטים במיוחד לנזק במהלך תהליך המשלוח.

 

שטיחים

שטיחים הם לעיתים קרובות פריט הדקורציה החשוב ביותר בכל חדר, מה שמאוד חשוב להבטיח כי זה שאתה קונה הוא הצבע, הבד והאיכות המתאימים. ולמרות שחלק מהקמעונאים המקוונים מציעים החזר על שטיחים, התהליך הוא טרחה ואולי אפילו עולה לך מחיר.

 

אלקטרוניקה משומשת

רכישת אלקטרוניקה משומשת ברשת היא תמיד הימור – ובדרך כלל מדי, זה לא משתלם. למרות שמוכרים בשוק כמו קרייגסליסט ואיביי יפרסמו את האלקטרוניקה שלהם במצב תקין או אפילו בתולי, קונים ימצאו לעיתים קרובות שרכישותיהם נשברות ללא תיקון או אפילו מזויפות.

ניתן כמובן לרכוש בבטחה מוצרי אלקטרוניקה בKSP ו-IVORY. תוכלו ליהנות מקודי קופון ומבצעים לKSP בלחיצה כאן.

 

מוצרי מעצבים זולים

בדרך כלל אם משהו יוקרתי כמו ארנק של לואי ויטון או תיק של קואץ 'מתומחר הרבה מתחת לשווי השוק ללא הסבר הגיוני, אפשר להניח שהפריט מזויף. לרוב זה המקרה באתרי מכירה חוזרת מקוונת כמו eBay ומרקרי, שם אף צד שלישי אינו מאמת את תקפות הפריטים הנמכרים.

 

חיות מחמד

בעלי חיים הם כמו ילדים – ומכיוון שלעולם לא היית קונה ילד באינטרנט, אז גם לעולם לא צריך לקנות חיית מחמד באינטרנט. אם וכאשר תחליט לאמץ בעל חיים, עליך ללכת למקלט ולפגוש את בן משפחתך הפרוותי החדש לפני שתחתום על הניירת ותביא אותם הביתה.

דילוג לתוכן