אולם לכנס – טיפים לבחירת אולם

ניהול כנס מקצועי וארגון שלו זה אחריות רבה. כאשר אנחנו מארגנים כנס מקצועי חשוב שנתכנן את כל הפרטים בו מא' ועד ת'. תכנון הכנס כולל תכנון איזה תוכניות משמעותית יהיו בו כמו למשל איזה דוברים יהיו ואיזה פעילויות מגבשות למי שיבוא אליו. אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם בארגון כנס מקצועי הוא הבחירה באיזה אולם נקיים אותו. אולם לכנס צריך להיות אולם מרווח ואיכותי שהגישה אליו נוחה. עלינו לבחור את האולם רק לאחר שנראה אותו ואולי אפילו נבקר בכנס אחר שנערך בו. עוד חשוב לשים שדרכי הגישה והניידות לנכס נוחות ושאיכות הניקיון בו טובה מאוד. אולם שאיכות הניקיון והאסתטיקה בו טובה הוא אולם שיכול להיות נעים יותר לקיים בו אירועים וכנסים.

אולם לכנס – לפי מה כדאי לבחור את האולם?

אז לפי מה כדאי לנו לבחור אולם לכנס? חשוב שנבחר את האולם בו ייערך הכנס שלנו לפי התחושה האישית שלנו והאינטואיציה הטבעית שלנו. אם אנחנו רואים אולם ומרגישים שהוא מתאים לנו אז כדאי לנו ללכת על זה ולערוך בו את הכנס שלנו. פרטים נוספים שיכולים לסייע לנו בבחירה של האולם הוא מידת הניקיון שלו ומידת איכות הנוחות בו. עוד חשוב לשים לב שאיכות האולם היא טובה מבחינת אנשי הצוות והשירות שהם מעניקים בתכנון האירוע ובמהלכו.

אולם לכנס – לפי מה לבחור אולם לכנס גיבוש עובדים?

בחירה של אולם לכנס לגיבוש עובדים צריכה להיות בחירה של אולם שיש מה לעשות בו. חשוב שבאזור האולם יהיו שטחים ירוקים ושהגישה לאולם תהיה נוחה מאוד לכל העובדים. מומלץ מאוד לבחור אולם שיש בו אווירה משפחתית מצד אחד ומצד שני שהאווירה בו יוקרתית ונעימה מאוד. חשוב לא להתפשר על איכות האולם ולהתאים אותו באופן אישי לסוג הכנס אותו אנחנו רוצים לארגן. ככל שנדע יותר טוב איזה סוג כנס אנחנו רוצים לארגן ומה אנחנו רוצים שיהיה בו כך יהיה לנו קל יותר לבחור את האולם בו הכנס ייערך.

אולם לכנס – לפי מה לבחור אולם להרצאה?

אולם לכנס שיש בו הרצאות יהיה שונה מאולם לכנס שיש בו סדנאות פעילות. כאשר אנחנו רוצים לשכור אולם בשביל קיום כנס של הרצאות אז כדאי לנו לערוך אותו באולם שיש בו במה ואולם הרצאות מסודר. קיום של כנס הרצאות יכול להיות מעניין מאוד וייחודי וחשוב מאוד לבחור אולם שיתאים לנו ולסוג ההרצאה שאנחנו רוצים להעביר. לא כל אולם יכול להתאים להרצאה וחשוב שנבקר באולם שאנחנו שוכרים ונראה אותו לפני שנשכור אותו. כדאי תמיד להשתתף או לבקר בכנס שנערך באולם בו אנחנו רוצים גם לערוך כנס כי אז נוכל להתרשם ממבט ראשון על איכות האולם ואיכות הכנסים הנערכים בו.

דילוג לתוכן