מה אתם מקבלים עבור הכסף שלכם עם שף אישי

לפני שאתם בודקים מחיר של שף אישי, חשוב להבין מה אתם מקבלים בדרך כלל תמורת הכסף שלכם כשאתה שוכרים שירות שף אישי שיטפל בהכנת ארוחות מראש.

 

  1. ראשית, שף פרטי עד הבית יתכנן עבורכם תפריט בהתאמה אישית על סמך ההצעות שלכם, מגבלות תזונתיות והעדפות אוכל ייחודיות. שפים אישיים רבים ישתתפו בתהליך יצירת התפריט, כך שהם משתפים פעולה מאוד.

 

  1. שנית, השף שלכם ירכוש את החומרים הטריים ביותר האפשריים לשירות בחנות המקומיות, בשוק איכרים או אצל ספקי אוכל אחרים. פעמים רבות אתם יכולים אפילו לבקש מהשף שלכם לאסוף כמה פריטים נוספים בחנות שאתם זקוקים להם, כמו חלב או ביצים.

 

  1. לאחר שיסיים לעשות קניות, השף האישי שלכם יביא את החומרים לביתכם ויתחיל בתהליך הכנת הארוחות. חלק מהשפים האישיים יביאו ציוד משלהם (סירים, מחבתות, כלים וכו'), בעוד שאחרים בוחרים להשתמש בכלים של הלקוחות שלהם. תהליך הבישול נמשך בין שעתיים לחמש שעות בבית וזמן הבילוי בבית תלוי בסוג הארוחות שנבחרו, במספר הארוחות שמכינים ובסגנון הייחודי של השף. אם הלקוח בבית במהלך השירות, אין זה נדיר שיושבים לשוחח עם השף בזמן שהוא מבשל. זה משהו שרוב הלקוחות מצפים לו בכל יום שירות.

 

  1. לאחר השלמת תהליך הבישול, השף יארוז את הארוחות במיכלי פלסטיק או זכוכית, יתייג, ויאחסן אותם במקרר או במקפיא.

 

  1. ואז מגיע אחד הצעדים החשובים ביותר: ניקוי המטבח! רוב השפים האישיים גאים מאוד בסביבת העבודה שלהם, וינקו בשקדנות את המטבח שלכם – לעיתים קרובות הם ישאירו אותו אפילו נקי יותר מכפי שמצאו אותו.

 

  1. לבסוף, אם אתם לקוחות קבועים, השף יישב ויתחיל לדון בתפריט לשירות הבא. חלק מהשפים האישיים יתכננו את התפריט הבא במלואו בסוף הביקור, בעוד שאחרים עשויים לבחור לתקשר עם לקוחותיהם בטלפון או בדוא"ל.
דילוג לתוכן