איך להיות עקבי בדרך החשיבה שלך

האם אתה טוען שבריאות חשובה לך – ולאחר מכן לדלג על חדר הכושר במשך 6 שבועות? האם אתה מאמין שלהיות פרודוקטיבי זה חשוב, אבל לעבוד רק בלילה לפני המועד האחרון? האם אתה מאמין שמערכות יחסים חשובות, אבל לתת לחיי החברה שלך לדשדש? כיצד אתה סוגר את הפער בין מה שאתה מעריך וכיצד אתה מתנהג?

 

בלוגים עזרו לי לסגור את הפער בכך שאילצו אותי לצעוד בשיחתי. . אני רחוק מלהיות מושלם כמו כולם, אני עושה טעויות ולעיתים קרובות לא לחיות עד לדברים שאני מחשיב כחשובים. אבל הכתיבה קלה יותר להישאר עקבי עם הערכים האלה במקום ליפול לתוך תירוצים.

 

התקדמות, לא שלמות

פגמים הם חלק מהחיים אני חושב שזה עצוב שחלק מהאנשים חשים כי מכיוון שלהיות עקבי לחלוטין עם הערכים שלך הוא בלתי אפשרי, כי אין טעם לנסות לאתר את חוסר העקביות. ציניות שיפור עצמי היא תוצאה של דרישה הבלתי אפשרי, מצפה שלמות במקום התקדמות.

 

המטרה שלי היא לשים לב לפערים בין פילוסופיית החיים שלי לבין ההתנהגויות שלי. אני בהחלט לא קרוב לשלמות, אבל אפילו בעוד כמה שנים במכוון לרדוף אחר האסטרטגיה הזאת, עשיתי שיפורים. הנה כמה מהחוסר עקביות שעברתי באגים במהלך השנים האחרונות:

 

מרושל לפרודוקטיבי הפרודוקטיביות והארגון היו חשובים לי, אבל הייתי עצלן מבולגן ולא ממושמע. התמקדות בבניית ההרגלים הנכונים ואימון עצמי כמעט סגר לחלוטין את הפער הזה.

לא בריא להשתלב רמת הבריאות והאנרגיה שלי היו חשובים לי, אבל עד לפני כמה שנים, לעתים נדירות אני מתאמן ולא היו לי הרגלי אכילה נהדרים. מהר קדימה להיום ואני אוכל תזונה צמחונית בזמן פעילות גופנית באופן קבוע.

לא קורא להיות להוט לספרות הייתי קורא פחות מתריסר ספרים ב 2002 או 2003. במהלך השנים האחרונות הממוצע שלי כ-50-70 ספרים בכל שנה.

ינשוף לילה להתחלה מוקדמת לאחר שקראתי על היתרונות הפוטנציאליים של התעוררות מוקדם עבור הפרודוקטיביות, עשיתי את המתג להתעורר ב 7:30-8:00 בחזרה 5:30.

לא מודע ליצרן התקציב אחרי שראיתי איך הכספים שלי לא מונחים, אני מציב מערכת יסודית יותר עבור הקלטה ותקציב ההוצאות שלי.

מנמנע להורדה מדי פעם. אני נגד הורדת מוסיקה (בניגוד לחוק). אבל עצלנות באמונה זו פירושה כי מוסיקה לפעמים מגיע לכונן הקשיח שלי מתוך פחות ממקורות מוניטין. הפסקתי להוסיף מוסיקה חדשה לספריה שלא שולמה במלואה לפני מספר חודשים. לאחרונה לקחתי את הצעד האחרון של ניקוי הדסיק הקשיח שלי ונגן MP3 של כל מוסיקה שנותרה.

 

ביישן למוחצן לפני כמה שנים חיי החברה שלי. היו כמעט אפס היו לי רק כמה חברים קרובים. ולא הייתי יוצא כמו שהייתי רוצה עכשיו יש לי הרבה חברים ונהנים להיות ספונטניים בפגישה עם אנשים חדשים.

אני מציין את השינויים האלה. כי אף אחד מהם לא היה מיידי גם לאחר שהחלטתי את אמונתי בנושא, נדרשה עבודה כדי לשנות את ההתנהגויות שלי. ברגע שהצהרתי לפרודוקטיביות חשובה לעצמי, עדיין הייתי מרושל. זה לקח כמה שנים של מאמץ. להגיע לנקודה שבה אני נמצא היום

 

אולם, מנקודת מבט חיצונית, אף אחד לא רואה את המאמץ. אני עדיין מקבל הערות מקוראים שמניחים שאיכשהו נולדתי פרודוקטיבי, מוקדם העולה או בריאות בהכרה. הם לא רואים את הנסיונות הכושלים שהיו לי ביישום GTD, הימים שישנתי ממש דרך האזעקה שלי או ארבעת הנסיונות הכושלים של 30 יום שעברתי לפני שהצלחתי להיתקע.

 

אני צריך לקחת חלק מהאשמה הזאת, כי אני בדרך כלל רק כותב על מאמצי השיפור העצמי שלי אחרי המעשה. מאז שיפור עצמי כולל כל כך הרבה טעויות בדרך ומבוי סתום, אני בדרך כלל לא מוצא את זה שימושי לכתוב על משהו עד שאני עושה התקדמות משמעותית בו בעצמי. אתה רק צריך להסתכל על עליות ומוקפצות הנוכחי של חיי היכרויות שלי כדי לראות למה אני לא חולק יותר מדי עצות על זה עדיין.

 

כיצד לאתר בהדרגה את חוסר העקביות שלך

בניגוד לתוכנית מחשב, לתוכנה שלך לא יכולים להיות פגמים באפס. במקום, לנסות לחשוב על שיפור עצמי כמו מנסה להגיע 98% ללא באג. אתה באופן בלתי נמנע לענות על הערכים שלך בחלק מהזמן, אך שגיאות אלה לא משנה יותר מדי בטווח הארוך.

 

כדי לאתר באופן יעיל את חוסר העקביות שלך, אתה זקוק לכלים הנכונים. ישנן אסטרטגיות רבות ושונות לאיתור באגים, אך הייתי רוצה לשתף כמה כלים שהיו "אה!" רגעים בשבילי. כלים אלה היו ההבדל בין שימוש באזמל ומועדון קהה לאיתור הבאגים שלי:

 

.מבחנים של 30 יום . להתחייב לרעיון במשך שלושים יום, כל יום , אם תפשל ביום ה -29. תחזור להתחלה כלי זה היה יקר ערך עבורי בשינוי הרגלים שונים רבים. כנראה שעשיתי יותר משני תריסרים. מאז ששמעתי עליהם מסטיב פבלינה

כתיבת מטרות. מטרה לא משנה אלא אם כן היא על נייר. זה חל על מטרות פשוטות כמו "תרגיל מחר" כפי שהוא חל על מטרות גדולות כמו "להפוך למיליונר." , לפני שהתחלתי לכתוב את מטרותיי. זה

 

דילוג לתוכן