בינוניות לא משקפת בטחון כלכלי

רק בגלל שזה נפוץ. זה לא אומר שזה לא מסוכן אנשים רבים נופלים לתוך הטעות שאם הרבה אנשים עושים משהו, זה חייב להיות הדרך הבטוחה ביותר. אם נולדת לפני מספר עשורים, היית מאמין שעישון היה בטוח כי כולם עשו את זה.

 

יש עבודה בטוחה יותר?

אני מרוויח את כל ההכנסה שלי מניהול האתר הזה אני אוהב לעבוד על זה ויש פוטנציאל מדהים לצמיחה. אבל אחת הביקורות הנפוצות שאני מקבל היא שאני לוקח על דרך הסיכון מאשר מישהו מקבל עבודה. במוחם, כי עבודה היא שכיחה יותר מאשר יזמות מקוונת, זה חייב להיות בטוח יותר.

 

תגיד את זה לעובדי המפעל מחברות רכב גדולות שאיבדו לאחרונה את עבודתם האם זה היה בטוח יותר להסתגל לעבודה של משכורת בתעשיית מזדקנת? ההכנסה שלי בשנים הבאות עלולה להיפגע בגלל המיתון, אבל לפחות אני לא יכול להיות מפוטר.

 

הדיאטה האמריקאית הסטנדרטית

אני אוכל דיאטה צמחונית ovo (למרות שאני גם מתחמק מביצים כשאני יכול). זה בהחלט לא נפוץ כמו רק 1-3% של האוכלוסייה הוא צמחוני. ביקורת נפוצה היא שאני לא מקבל מספיק חלבונים. יומני הדיאטה שלי מעריכים את צריכת החלבון שלי בסביבות 65-90 גרם ליום, גם בתוך המשוער 10-15% של קלוריות היומי הדרוש לבריאות (כמה מומחים להתווכח אפילו פחות, 5-7% הוא עדיין בריא עבור מבוגר).

 

הטעות כאן היא להניח כי דיאטה "ממוצעת" היא הדיאטה הבטוחה ביותר. עם זאת, כאשר אתה מסתכל על רמות העלייה של השמנת יתר במדינות המערב, ואת השכיחות הגבוהה של סוכרת ומחלות לב, סביר יותר כי "ממוצע" הורג אותך.

 

חוכמה לא שגרתית

הדיכוטומיה המשותפת לעזרה עצמית היא הדרך הבטוחה והבינונית לעומת היחידה המסוכנת והמוסרית. יזמות היא סיכון, אבל זה גם מספק יותר מאשר להיות מפיק יישומון.

 

הדיכוטומיה הזו שקרית לעתים קרובות האופציה הטובה ביותר היא למעשה הכי פחות מסוכן במשך תקופה של זמן.

 

קח את העסק המקוון הזה , לא שילמתי דמי התחלה, אז אם זה כושל. אני אאבד רק קצת מהזמן שלי זרם ההכנסה שלי הוא מפוצל באמצעות מקורות שונים מרובים (ויש לי את האפשרות של בקלות לרדוף חדשים), אז אני מגוון אם זרם אחד מתייבש. לבסוף הנכסים המוחשיים שבניתי במונחים של מיומנויות וקשרים, משמעו שאפילו אם המקרה הגרוע ביותר יקרה, אוכל להשתמש בכישורים האלה כדי להרוויח הכנסות במקום אחר.

 

אני לא טוען שאתה צריך לרדוף. אחרי עסק מקוון, כי זה לא מסוכן אתה צריך לעשות את מה. שאתה מתלהב ממנו בגלל שאני נוטל גישה לא שגרתית. לדור הכנסה, אני בסיכון גדול יותר

 

אל תכוון קיצור דרך לחשיבה שלך

חוכמה קונבנציונלית היא קיצור דרך מחשיבה בפועל. כאשר אתה סומך על רוב כדי לתת לך קריירה, דיאטה ועצות רוחניות לך להימנע מלחשוב על בעיות אלה בעצמך. לעתים קרובות כאשר אתה לקלף את המכסה, ולהתחיל להבין את המערכות מאחורי זה, אתה יכול לבוא עם פתרונות מספקים יותר ופחות מסוכן לבעיות שלך.

 

כאשר אתה מקלף את השכבה החיצונית מהקריירה שלך, אתה רואה שעבודה היא לא רק עבודה עבור כסף, זה בונה כישורים המספקים ערך תמורת כסף. בגלל זה תוכניות שנועדו לתת לאנשים משרות, אבל לא לספק ערך הם מטורפים. זה גם למה, אם אתה לא מייצר ערך בעבודה שלך, אתה נמצא בעמדה הסיכון רחוק יותר מכל יזם.

 

נקלף את השכבות לתזונה שלך ותראה כי, בעוד אנשים כבר אוכלי כל במהלך האבולוציה שלהם, חברות מעטות צרכו את אותו נפח של בשר כמו שאנשים עושים היום ואף אחד לא אכל כמו מזון מעובד הרבה. הסתכלו היטב וזה הגיוני יותר לבשר להיות כלי צד מאשר המנה העיקרית.

 

הבטחון היחיד היא בתוכך

התפתחות אישית, הרחק מלהיות בחירה מסוכנת, היא כנראה אחת הבטוחה ביותר. אתה תמיד יכול לאבד את העבודה שלך, אבל רק לעתים רחוקות אתה יכול לאבד את הכישורים שלך. עסקים יכולים למות, אבל השיעורים שנלמדו מפני מיזמים כושלים לעשות עסקים בעתיד חזק. הבריאות שלך יכולה להסס, אבל המיומנות שלך בשינוי ההרגלים שלך יכול להישאר חזק.

 

אם השקעה של הזמן שלך לא. תבנה נכסים פנימיים, זה לא שווה את זה אפילו העבודה הרווחית ביותר אינה שווה את המשכורת אם אתה לא הופך מיומן יותר או ידע כתוצאה מכך. אחת הסיבות שאני מאמין שניהול עסק בטוח יותר מאשר עבודה בעבודה היא שלמדתי הרבה יותר מיזמות מאשר לי מכל עבודה או שיעור. אפילו אם נכסיי החיצוניים נכשלים. עדיין בניתי נכסים פנימיים שלא ניתן לקחת

 

אשליית הביטחון

אבטחה היא בעיקר אמונה טפלה היא אינה קיימת בטבע, וגם ילדים של גברים חווים את זה כשלם. הימנעות מסכנה, בטווח הארוך, אינה בטוחה יותר מחשיפה מוחלטת. "-הלן קלר

 

האבטחה לא באה. מלעקוב אחר ההמונים עם קריסה כלכלית, התקפות טרור, מגיפות השמנה, ומאמצי ההצפה של העולם השלישי במדינה מתועשת, אני לא חושב שמישהו יכול לטעון שהעולם הוא בטוח מטבעו. אבל בפחד הזה יש לך שתי אפשרויות: לעקוב בצורה עיוורת את ההמונים מעל קצה הצוק, או לחשוב בעצמך.

 

התפתחות אישית ואפשרויות לא שגרתיות מובילות לעתים קרובות להצלחה ביותר. , אבל למרות המראה שלהם. לעיתים קרובות הם מחזיקים בסיכון נמוך עסקים יכולים להיכשל ודיאטות יכול להיות פגום, אבל כל יום אנשים מאבדים את העבודה שלהם ולאכול המבורגרים. אין דבר כזה בטיחות מוחלטת, ואם היה, זה בהחלט לא יהיה קיים במיליונים של החלטות בינוניות שנעשו על ידי רוב היום.

 

דילוג לתוכן