מגמות סגנון לבית שלכם

אנו יכולים לצפות להרבה טרנדים מרגשים לעיצוב הבית בשנה הקרובה, בין אם זה אומר להציג סגנונות חדשים לגמרי או לעדכן נושאי וינטאג' כך שיתאימו לבתינו המודרניים. כך תוכלו לשלב בביתכם כמה מהעיצובים והטרנדים האחרונים.

מראה עם השראה מהטבע

עם כניסתם של מכשירים ביתיים חכמים ונוכחות הולכת וגוברת של טכנולוגיה בחיינו, אין זה פלא שמגמות העיצוב האחרונות של השנה מבקשות לשלב אלמנטים טבעיים יותר במרחב המגורים שלנו. דפוסים אורגניים כמו פלורלים מוצאים את דרכם לטקסטיל וטפטים, מה שהופך אותם ללא פחות פופולריים כמו העיצובים הגיאומטריים של השנים האחרונות. גוונים חמים כמו ורוד מאובק ונחושת מחמיאים לצבעים ירוקים וחומים עשירים בסלונים ובמטבחים רבים, סטייה מהאפורים הקרירים ששלטו במשך כל כך הרבה שנים.

 

דרך קלה לשלב מגמה זו בביתכם היא להוסיף צמחים חיים במידת האפשר. שינוי פשוט של כריות או רהיט מבטא חדש יכולים גם לעשות דרך ארוכה בעדכון החדר שלכם.

צבעי אמירה ויצירות אמנות

במקום להתמקד ביצירות אמנות מינימליסטיות ובצבעים מונוכרומטיים, מעצבים רבים מאמצים צבעי אמירה ויצירות אמנות. זה יכול לכלול בחירה נועזת של צבע, או שימוש בגווני תכשיטים נועזים על רקע קירות לבנים. הקפידו על השראה עם גוונים אדומים דרמטיים, ורודים בהצהרה, ירוקים אורגניים וצהובים עזים. צבעים אלה ישתלבו היטב עם רהיטי עור כהים וגימורי עץ טבעי.

 

ובמקום להסתמך על יצירות אמנות פשוטות שתואמות באופן מושלם את צבע הרהיטים או הוילונות שלכם, אתם יכולים לבחור ביצירת אמנות מדהימה שאתם אוהבים. חפשו יצירות אמנות שתופסות את היופי של הארץ, או אולי יצירות אמנות שמשקפות יפה את התחביבים והבילויים שלכם.

תאורה ותכונות אומנותיות

בדיוק כמו הנגיעות האורגניות שמכניסות יופי טבעי לבתינו, אנחנו גם מחפשים אחר נגיעות אומנותיות שמעניקות אישיות למרחב. חפשו תאורה מעניינת ויוצאת דופן עם מראה וינטאג' כדי להאיר את חדר האוכל והמטבח שלכם. ארד ונחושת הם גימורים פופולריים השנה מכיוון שהם משלימים את הגוונים החמים כמו טאופ ואלמוגים. וכשאתם מחפשים קישוטים, חפשו פריטים פונקציונליים כמו אגרטלים לפרחים טריים וקופסאות אחסון המוסיפות גם יופי.

 

כשאתם קונים רהיטים, חפשו פריטים המשלבים חומרים מעורבים כמו עץ, בטון, אבן ומתכת למראה אקלקטי. במקום לבחור בסגנון יחיד, השנה כל העניין זה לתת לאישיות שלכם להניע את עיצוב הבית ולהיבטים שונים שלכם לזרוח. ריהוט אקרילי טרנדי גם השנה והוא מוסיף משטח נוסף. ריהוט ברור זה מסייע לחדרים קטנים להרגיש פתוחים וקלילים יותר.

הנוחות היא המלכה

זו השנה שבה אנו יכולים להיפרד מרהיטים לא נוחים ולקבל בברכה כסאות אוכל מרופדים וספות עמוקות עם זרועות עגולות. אמנם יצירה מודרנית מתאימה מדי פעם, אנו שמחים לראות שחומרים נעימים וריפודים קטיפתיים מוצאים את דרכם לעיצוב פנים יוקרתי. שטיחים רכים על רצפות עץ ושמיכות גדולות הם דרך קלה להוסיף נוחות נוספת לביתכם היום.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.rossetto.co.il/

דילוג לתוכן